O nas

Mamy doświadczenie w profesjonalnym sprzątaniu powierzchni. Znamy również ofertę rynku chemii ekologicznej do sprzątania w domu.

Teraz idziemy krok dalej i rezygnujemy z jakiejkolwiek chemii gospodarczej (w tym również ekologicznej) i wykorzystujemy wyłącznie przesuszoną parę wodną, aby utrzymać dom w czystości.

Efekt? Czysty dom i bezpieczny dom – bez chemii, alergenów, pasożytów.

Nasz wiarygodny partner

Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem Unitekno SpA – włoskiej firmy specjalizującej się w produkcji urządzeń gospodarstwa domowego,  maszyn parowych (parownic), odkurzaczy parowych,  żelazek i desek do prasowania pochłaniających ciepło.
hand puts puzzleTa założona w 1980 roku firma oparta została o wcześniejsze, 20-letnie doświadczenie jej założyciela w produkcji sprzętu gospodarstwa domowego. Wysokie normy produkcji, ustandaryzowany system kontroli i drobiazgowe badania jakości – stawiają Unitekno SpA w czołówce liderów producentów codziennych urządzeń domowych.

 

Nasza filozofia

 

Cenimy życie, bo jest piękne. I chcemy żyć jak najdłużej – w zdrowiu. Lubimy świadomość, że w naszym przypadku wielkie korporacje, które czerpią korzyści najpierw z zatruwania organizmów a potem z ich kontrolowanego leczenia – nie zarobią.
insurance concept

I chcemy, aby było nas jak najwięcej.

Bo dostajemy tyle chemii codziennie i nie mamy na to wpływu – w powietrzu, w jedzeniu, że rezygnujemy z dobrowolnego wprowadzania jej do naszych domów za nasze pieniądze. Bo wreszcie mamy alternatywę.

 

Nasz Klient

Jest dla nas najważniejszy. Działamy w obszarze zarezerwowanym dla najważniejszej płaszczyzny naszego życia – życia osobistego. Wchodzimy do Waszych mieszkań, domów i firm. W kameralnych warunkach Waszego mieszkania testujecie nasze urządzenia, sprawdzacie ich nieograniczone możliwości i podejmujecie w pełni świadomą decyzję o zakupie.

Klienci firmy z parownicami

Jesteśmy do Waszej dyspozycji, służymy radą, doświadczeniem i pracą.

 

 

Brak możliwości komentowania.